




Професійний терморюкзак для доставки суші, бургерів, термосумка 33×27см висота 50см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Професійне рішення для вашої доставки. Термосумка укомплектована шлейками рюкзак для перевезення термосумки на спині та ручкою для перенесення в руках.
Зовні використані міцні, довговічні тентові матеріали які добре миються від будь яких забруднень, стійкі до миючих засобів.
Термосумка має жорстку конструкцію за рахунок пластикових вставок, добре тримає форму, не деформується під навантаженням, завдяки цьому ваша продукція вбереже свій товарний вигляд під час доставки.
Використовуємо утеплювач товщиною 10мм цього більш ніж достатньо не лише для доставки продукції, а й її зберігання в термосумці. За правильних умов, термосумка зберігає необхідну температуру продукції до 20 годин.
Внутрішній фольгований матеріал виготовлений на основі капронової тканини, міцний матеріал, легко миється від забруднень та найголовніше не вбирає в себе запахи продуктів, тому з часом термосумка не буде виділяти неприємні запахи.
Відкриття термосумки розроблено так щоб це було максимально довговічно у використанні, кришка герметично прилягає до основи термосумки, в даній конструкції кришки немає ні змійок ні липучок, що робить конструкцію дуже надійною у використанні.
Внутрішні розміри
Довжина33см
Ширина 27см
Висота 50см
Для замовлення та консультації звертайтеся за вказаним телефоном
0637805569
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Объем | 44 л |
| Время сохранения температуры | 12 час |
| Вес | 1200 г |
| Особенности термосумки | Влагозащита, Герметическая подкладка |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Плотность материала | 420 ден |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 33 см |
- Цена: 2 730 ₴






