Топ продаж










Термосумка для охлажденной продукции 40×30×30 см 36 л Черная 403030
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосумка виготовлена з якісних матеріалів, зовнішній матеріал Oxford нейлон прорезинений, не промокає, стійкий до зношування, легко витирається від забруднення. На дно термосумки пришиті резинові ніжки, використана преміальна фурнітура YKK, встановлено два бігунки та спеціальну пуллери для зручності відкриття. Утеплювач фольгований вспінений матеріал товщиною 10мм, та внутрішня фольгована підкладка, зберігає необхідну температуру продуктів до 30годин, внутрішній матеріал не промовакає та легко витирається від різних забруднень.
Внутрішні розміри 40*30см висота 30см об'єм 36 літрів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІВО |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 36 л |
| Время сохранения температуры | 30 час |
| Вес | 650 г |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Плотность материала | 600 ден |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 30 см |
| Різновиди | |
| Різновиди | 40*30см висота 30см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розміри | см |
- Цена: 1 260 ₴





