




Термосумка для доставки пиццы, суши 35×35×25см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Оновлена термосумка для кур'єрської доставки з боковим відкриттям, без змійок та липучок, просто та максимально надійна у використанні. Професійне рішення для вашої доставки.
🥇 Зовнішній тентовий матеріал легко витирається від забруднень вологою серветкою, взагалі не промокає
🥇 Термосумка має пластикові вставки в стінках, та взагалі не деформується під навантаженням, це якісно вплине на доставку вашої продукції
🥇Просте та герметичне закриття надовго збереже необхідну температуру вашої продукції
🥇Підходить для доставки гарячої, охолодженої та замороженої продукції, але не одночасно)
Таку модель термосумки ми можемо відшити необхідних для вас розмірів, кольорів та з нанесенням вашого логотипу
Для замовлення або консультації пишіть у дірект, або телефонуйте за номером телефону
0637805569
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 30 л |
| Вес | 900 г |
| Цвет | Черный |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Материал | Нейлон |
| Плотность материала | 420 ден |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 35 см |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 35 см |
- Цена: 1 480 ₴




