




Термосумка для кейтеринга 60×40×30 см 72 л Черная 604030
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.До вашої уваги професійна термосумка для доставки гарячих, холодних чи заморожених продуктів. Термосумка середніх розмірів, 60*40см висота 30см об'єм 72літрів, товщина утеплювача 10мм зберігає необхідну температуру продуктів до 30годин, термосумка укомплектована двома основними ручками, та додатково боковими для можливості перенесення термосумки перед собою, це зроблено для зручності перенесення важкої продукції.
Наші тестування показали що термосумка витримує навантаження до 30кг
Використовуємо якісні бігунки та фурнітура YKK, ви можете бути певні у довговічності цієї застібки. Зовнішній матеріал якісний прорезинений нейлон, не промокає та легко миється від забруднень. Внутрішній фольгований матеріал виконаний на основі капронової тканини, стійкий до високих температур, не промокає та не вбирає в себе вологу та запахи, та відміну від тканинної підкладки - фольгований матеріал не буде з часом виділяти неприємний запах.
Також низ (дно) термосумки посилене тентовим матеріалом для більш тривалого використання, ми помітили що термосумки починають протиратися до дірок саме в нижній частині, тому знайшли просте і надійне рішення у вигляді встановлення міцного матеріалу ПВХ
Середній термін використання наших термосумок, в режимі щоденної експлуатації складає півтора два роки, подекуди ближче до трьох.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІВО |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 72 л |
| Время сохранения температуры | 30 час |
| Вес | 1000 г |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Плотность материала | 600 ден |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 40 см |
| Розміри | см |
| Різновиди | |
| Різновиди | 60*40см висота 30см |
- Цена: 1 770 ₴







