




Термосумка для охлажденной продукции 70х26х30 см 54 л Черная 702630
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Велика термосумка для доставки замороженої та охолодженої продукції, внутрішні розміри 70*26см висота 30см зовнішній матеріал міцний нейлон, пререзинений не промокає, утеплювач товщиною 1см внутрішня підкладка фольгована на капроновій тканині, міцна легко витирається. Використовуємо надійну фурнітуру YKK.
Для більш тривалого збереження вашої продукції в охолодженому, замороженому вигляді рекомендуємо використовувати акумулятори холоду або заморожену воду в пластикових пляшках, з розрахунком 0,5л на на 10 літрів об'єму термосумки. На дану модель термосумки рокомендовано загальний об'єм 3 літри акумуляторів холоду.
Також кладіть їх поверх продуктів, а не під низ, так буде значно ефективніше, тому холод опускається донизу.
Також під замовлення можемо виготовити термосумки інших розмірів. Використовуємо якісні матеріали, нитки, гарантія на шви один рік.
На відео представлена термосумка схожої моделі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІВО |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 54 л |
| Время сохранения температуры | 30 час |
| Вес | 870 г |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Плотность материала | 600 ден |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 70 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 26 см |
| Розміри | |
| Розміри | см |
- Цена: 1 510 ₴






