




Професійна термосумка для кур'єрської доставки 46*46см висота 30см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Професійне рішення для кур'єрської доставки продуктів, розрахована для піци коробка розмірами до 45см, якісні матеріали та надійна фурнітура надовго збережуть необхідну температуру продуктів. Зовнішній тентовий матеріал, міцний, легко миється від забруднення, товщина утеплювача 1см, жорсткість забезпечується спеціальним пластиком, за рахунок цього термосумка не деформується під навантаженням. На передній частині є прозора кишеня для розміщення рекламної продукції. Термосумка чудово підійде для кафе, ресторанів які доставляють свою продукцію. Всередині перегородка на липучках для розділення гарячого від холодного, в випадку необхідності можна від'єднати. Якщо ви шукаєте надійні рішення, і хочете бути впевнені що ваша продукція доїде до замовника в необхідному температурному стані, таке рішення саме для вас.
Виробляємо всі замовлення в Києві, Шахтарська, 5, можемо відшити таку модель термосумки в інших розмірах, кольорах та з нанесенням вашого логотипу
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1350 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Объем | 60 л |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Термосумка |
| Плотность материала | 650 ден |
| Цвет | Фиолетовый |
| Время сохранения температуры | 12 час |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 46 см |
| Глубина | 46 см |
- Цена: 1 800 ₴






