




Професійна термосумка для кур'єрської доставки 45*30*30см 40 літрів
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосумка для кур'єрської доставки з верхнім відкриттям, внутрішні розміри 45*30*30см
Ця модель термосумки є дуже надійним рішем, проста у використанні, добре зберігає необхідну температуру доставляємих продуктів, має жорстку конструкцію та недеформується під навантаженням.
Також можемо відшити таку модель термосумки в іншому кольорі з нанесенням вашого логотипу.
Ціна вказана без вартості нанесення логотипу, нанесення логотипу від 200грн
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1200 г |
| Объем | 40 л |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Термосумка |
| Плотность материала | 650 ден |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Время сохранения температуры | 12 час |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 45 см |
| Глубина | 30 см |
- Цена: 1 840 ₴





