Топ продаж










Професійна термосумка для кур'єрської доставки продуктів 45*30*30см 40л
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ми відшиваємо професійні термосумки для кур'єрської доставки, відшиваємо різних розмірів, кольорів, з нанесенням вашого логотипу, також можемо відшити термосумки за вашими індивідуальними побажаннями.
Данна модель термосумки є оптимальним рішенням, користується великим попитом для доставки суші та інших продуктів на авто, або пішим кур'єром.
Внутрішні розміри 45*30см висота 30см об'єм 40 літрів використовуємо якісті матеріали, які забезпечать тривале зберігання необхідної температури продуктів до 30 годин та довговічність використання термосумки, в середньому терміни використання складають два роки. Також наша розробка простого та надійного собу закриття термосумки без змійок та липучок роблять термосумку максимально практичною у використанні.
Якщо вам потрібні термосумки інших розмірів, для інших задач, звертайтеся за вказаними телефонами, ми вас проконсультуємо та порадимо найкраще рішення для ваших задач.
Київ Шахтарська 5
0637805569
0997122169
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІВО |
| Тип | Термосумка |
| Объем | 40 л |
| Время сохранения температуры | 30 час |
| Вес | 950 г |
| Цвет | Зелёный |
| Плотность материала | 650 ден |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 45 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 30 см |
- Цена: 1 840 ₴





