Новинка










Професійна термосумка для доставки піци 50*50см висота 25см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термосумка для доставки вашої піци🍕
Ми займаємося виготовленням термосумок для кур'єрської доставки під різні задачі, в даному випадку представлена модель термосумки для доставки піци до 50см, з розрахунком на п'ять коробки, внутрішня висота 25см. Термосумка має жорстку конструкцію завдяки чому не прогинається, тримає форму під навантаженням, і ваша смачна піца доїде до вашого замовника не лише рагячой, а також і в рівній, цілій коробці.
Також можемо відшити таку модель термосумки в інших розмірах, кольорах та з нанесенням вашого логотипу
Оформлюйте замовлення через корзину, або за вказаним телефоном
0637805569 (Viber, telegram)
Замовляйте термосумки у нас під замовлення, будь яких розмірів, кольорів, з нанесенням вашого логотипу, або обирайте готові рішення за приємний цінами.
Нанесення логотипу прораховується окремо від 200грн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІВО |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Время сохранения температуры | 25 час |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Плотность материала | 650 ден |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Термосумка |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Вес | 950 г |
- Цена: 2 140 ₴




