




Термосумка для кондитерських виробів, тортів 38*38см висота 40см 57літрів
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
В даній картці товару представлена термосумка з внутрішніми розмірами 38*38см висота 40см.
Зовні використаний тентовий матеріал 630г/м2 міцний, надійний матеріал, легко миється від будь яких забруднень, стійкий до різних миючих засобів, не промокає.
Термосумка має жорстку конструкцію, добре тримає форму під навантаженням та не деформується, завдяки цьому ваша продукція та упаковка завжди буде мати товарний вигляд.
Товщина утеплювача 10мм зберігає необхідну температуру всередині до 30 годин.
За необхідності можемо відшити таку модель термосумки інших розмірів та кольорів.
Для консультації та замовлення
телефон, Viber, telegram
0637805569
Наша адреса Київ вул Шахтарська 5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КІВО |
| Объем | 57 л |
| Время сохранения температуры | 30 час |
| Вес | 1250 г |
| Цвет | Серый |
| Плотность материала | 650 ден |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 38 см |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 38 см |
- Цена: 2 050 ₴






