




Термосумка для кейтерингу 60х30х35 см 63 л Чорна 603035
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спеціалізована термосумка для кейтерингу, має оптимальні розміри 60*30см висота 35см об'єм 63л
Зовнішній матеріал вологостійкий нейлон.
Термосумка має жорстку конструкцію за рахунок пластикових вставок, та добре тримає форму під навантаженням
Використовуємо фольгований утеплювач товщиною 10мм, термосумка підходить для гарячих охолоджених та заморожених продуктів, зберігає необхідну температуру до 30годин
Термосумка укомплектована додатковими ручками для зручності перенесення перед собою, витримує навантаження до 20кг
Врахована можливість компактного складання термосумки для зручності у транспортуванні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІВО |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 63 л |
| Час збереження температури | 30 годин |
| Вага | 950 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | см |
- Ціна: 2 130 ₴







